Şirin Plastik
Kataloğu indirmek için tıklayınız
KALİTE & ÇEVRE
Kalite
Şirin Plastik olarak; tüketicilerin beklentilerinin ürün tasarımından önce belirlenerek müşteri odaklı ürünün oluşturulması, bu ürünlerin istenen özelliklere uygun biçimde üretilerek kullanıcılara güvenli bir şekilde ulaştırılması kalite polikamızın temel ilkesidir.
Bu süreçte, müşteri memnuniyetini sağlamak için gerekli olan tüm uluslararası kalite kontrol prensipleri (ISO 9001:2000, HACCP ve ISO 22000, TKİB) tarafımızdan eksiksiz uygulanmaktadır
Çevre Duyarlılığı
Çevreye duyarlı ve yenilikçi düşünceye sahip her firma gibi Şirin Plastik’ te de çevresel koşullara özen gösterilerek üretim yapılmaktadır. Ambalaj üretimi sırasında kullanılan hammadde ve sarf malzemeler, doğada geri dönüşüm niteliği olan malzemelerden seçilmektedir.
Üretim sırasında oluşan plastik atıklar, işletme dışında %100 oranında geri dönüştürülerek doğaya yeniden kazandırılmaktadır. Gelişen üretim teknolojilerinin takibi sayesinde daha az enerji ile daha fazla ürün üretebilmek için zorunlu olan altyapısal gelişmeler yakından takip edilmektedir.
Üretim İzin & Kalite Belgelerimiz
Ambalajlarımızın kalite standartlarına uygun olarak üretilip müşterilerimize ulaştırılması konusunda göstermiş olduğumuz özen, ilgili kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz sertifikalarla belgelenmiştir.

Üretimden başlayan ve ürün teslimatı ile son bulan tedarik zincirinde, müşteri memnuniyetini sağlamak için gerekli olan tüm uluslararası kalite kontrol prensipleri (ISO 9001, ISO 22000 ve TKİB) firmamız tarafımızdan eksiksiz uygulanmaktadır.